Bayilik Sistemi | Denge Telekom


Denge Telekom, 20 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile kuruluşundan itibaren teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün, tasarım ve uygulamalarıyla, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların organizasyon kalitesine katma değer sağlamayı prensip edinen, kendi marka ve distribütörlükleri ile Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri alanında lider firma olan Denge Elektronik markasıdır.

DMR

Açık DMR Telsiz standardına uygun olarak geliştirilen Telsizler, tekrarlayıcılar ve baz istasyonları ile DMR ürünleri için tüm ürün yelpazesini kapsamaktadır.

LTE

Hytera’nın LTE çözümleri ve LTE telsizleriyle geniş bant ve çok yönlü uygulamalarını ne zaman ve nasıl kullanmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz!

POC

Genel ağ sinyallerinin kapsamı her yerde bulunur ve akıllı telefonların uygulanması insanların çalışmalarını ve yaşamlarını büyük ölçüde kolaylaştırır. Ticari kullanıcılar için, iki yönlü telsizlerdir.

TETRA

Kamu güvenliği, şehir ve demiryolu taşımacılığı ve diğer endüstriler için özelleştirilmiş TETRA telsiz sistemleri geliştirir, tasarlar ve sunarız.